NaruSasu
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

NaruSasu

Intraţi şi distraţi-vă! Nu vă opreşte nimeni!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Helllooo !!!! >:d<

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
sadism

sadism


Mesaje : 11
Data de inscriere : 02/02/2012
Localizare : Constanta

Helllooo !!!! >:d< Empty
MesajSubiect: Helllooo !!!! >:d<   Helllooo !!!! >:d< EmptyJoi Feb 02, 2012 12:57 pm

Bunaaaa !! Sunt Alina , locuiesc in Costinesti , am 14 ani , zodia leu , imi place muzica rock/veche/rap/reggae/dubstep/pop-rock . Imi place sa citesc ficuri si sunt destul de innebunita dupa Akatsuki . Sunt mai mult un anti-sasusaku ! :)) Sa nu ma injurati .
Sper sa ne intelegem bine >:d< daca vreti sa ma intrebati ceva , nu ezitati :*
Sus In jos
JustFinetti

JustFinetti


Mesaje : 91
Data de inscriere : 29/01/2012
Localizare : Acolo unde elfii danseaza in continuare

Helllooo !!!! >:d< Empty
MesajSubiect: Re: Helllooo !!!! >:d<   Helllooo !!!! >:d< EmptyVin Feb 03, 2012 5:53 am

Hei pui!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Pai eu sunt Finetti, Finn', Sparanghel sau pe numele real Diana, este alegerea ta! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Eu iti urez un bun-venit calduros si spor la poastat, ai grija la regulament si totul va fi bine. Alina cat iubesc numele asta:X avem multe in comun, nici eu nu prea agreez sasusaku. Sper sa te distrezi si poate un mic fic nu strica nu? Acum sa te interoghez:
1. Anime-ul tau preferat? al meu Kuroshitsuji,Hakuouki,Gravitation,Naruto,Bleach si etc.
2. Animal preferat? PISICILE:X le iubesc,le ador intelegi?Very Happy:X
3. Suc preferat? Cola:x
4. Personaj anime preferat? Sanosuke din Hakuouki si Yamato din Naruto
Pai cam atat vad ca branza n-a trecut sa te salute(Ellz)(D)!

Finetti te iubeste
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Elly.

Elly.


Mesaje : 66
Data de inscriere : 31/01/2012
Varsta : 26
Localizare : Bucureşti. <3

Helllooo !!!! >:d< Empty
MesajSubiect: Re: Helllooo !!!! >:d<   Helllooo !!!! >:d< EmptyVin Feb 03, 2012 10:15 am

Hei, hei! :x

Vai, ce nume frumos ^^ mereu mi-a placut si mie <3. Finetti probabil o sa ajunga si branza mai tarziu (D)

Asaa, deci ! ; ; ) Bun venit :* Eu sunt Gabby, dar majoritatea imi spun Elly ^^

O sa-ti faci prieteni, te asigur! <3. Cel putin deocamdata vreo 4 fete asa care-s pe aici :))).

Sper ca ai trecut pe la regulament, ca de nu te omoara ellz. (D) Ma rog, nici chiar asa. :))

Sa te distrezi si sa fi cat mai activa! :* <3
Sus In jos
sadism

sadism


Mesaje : 11
Data de inscriere : 02/02/2012
Localizare : Constanta

Helllooo !!!! >:d< Empty
MesajSubiect: Re: Helllooo !!!! >:d<   Helllooo !!!! >:d< EmptyVin Feb 03, 2012 1:31 pm

Helllo fetelor !! Ma bucur tare mult sa va cunosc , si da am trecut pe la regulament . In general respect reguliile de pe forumuri :-" ca alea de la scoala :)) ...

Paii ma bucur ca va place numele meu :* Si acum sa raspund la intrebarii :

1. Naruto[all in 1] , Kaichou Wa Maid-Sama [ pur si simplu il ador , daca nu l.ati vazut sa-l vedeti ] , Paradise Kiss [ cred ca am plans de am rupt ] Nana [ la fel , another drama , another tears ]
Lovely Complex [ Am ras ce pot spune :)) ] Full Metal Panic si Full Metal Fumoffu [ doamne cred ca m.am spart de ras =)) doza de ras dupa o zi lunga si grea ]
2. Pisicile :X As zice si leii insa nu am unul =))

3. Sucul preferat e la fel ca tine honey : Cola ! Insa imi place si Fanta !

4. Personajul preferat din fiecare ar fii urmatorii : Naruto - Cei din Akatsuki [ I mean , no offense but those guys are fuckin' hot ] si Naruto .

Nana - Nana si nana si tipu blond da numai stiu cum il cheama =]]

LC- tipa [persj principal] :) P.K - Tipu cu par albastru numai tin minte nici pe el cum il cheama , sa mo de am mai pomenit asa ceva am vazut serialele astea de vreo 10 ori ]
FMP si FMFF- tipa si tipu cei principalii =)))




Soo ma bucur Gabriela sa te intalnesc si pe tine Diana >Very Happy< O sa ne intelegem bine mai mult ca sigur !
Sus In jos
Rallu

Rallu


Mesaje : 5
Data de inscriere : 01/10/2011
Localizare : peste tot :))

Helllooo !!!! >:d< Empty
MesajSubiect: Re: Helllooo !!!! >:d<   Helllooo !!!! >:d< EmptyVin Feb 03, 2012 11:22 pm

Buna Alinutza Helllooo !!!! >:d< 2317702173
A venit si Pudincutza de mine sa te salute :*
Eu sunt Raluca, imi pare bine sa te cunosc :)
Sper sa te distrezi si sa-ti faci muuulti prieteni, printre care si eu, daca vrei :)
Te-am pupat si spor la postat scumpo >Very Happy<
Sus In jos
http://fansasusaku.worldnaruto.com/forum
sadism

sadism


Mesaje : 11
Data de inscriere : 02/02/2012
Localizare : Constanta

Helllooo !!!! >:d< Empty
MesajSubiect: Re: Helllooo !!!! >:d<   Helllooo !!!! >:d< EmptySam Feb 04, 2012 4:20 am

Mersiiiiiiiiiii:*Helllooo !!!! >:d< 2145037518*
Sus In jos
Continut sponsorizat





Helllooo !!!! >:d< Empty
MesajSubiect: Re: Helllooo !!!! >:d<   Helllooo !!!! >:d< Empty

Sus In jos
 
Helllooo !!!! >:d<
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
NaruSasu :: Bun venit! :: Nu uita să te prezinţi!!-
Mergi direct la: